Livioon 30% taniej - zapisz się

Jeżeli chcesz kupować produkty Livioon z minimum 30% rabatem, to dobrze trafiłeś. Zaraz wyjaśnię w jak prosty sposób możesz to zrobić.

Aby otrzymać upust 30 % należy zarejestrować się na stronie Livioon korzystając z tego linku: https://pl000268.livioon.com/ , a następnie klikając w przycisk "Dołącz do nas".

Wiem, że słowo "zarejestrować" kojarzy się niektórym z bardzo złożonym procesem lub jakimś obowiązkiem, ale proszę się nie martwić postaram się pomóc w rejestracji, która w do niczego w Livioon nie zobowiązuje. Służy tylko do otrzymania danych do logowania by móc zamawiać produkty, tak jak Państwo robią to w moim sklepie.

Na początek jednak chciałabym przedstawić firmę Livioon jak również opisać jakie korzyści płyną z bezpośredniego zamawiania produktów w Livioon.

Livioon jest polską firmą specjalizującą się w sprzedaży luksusowych perfum pochodzących z Francji – kraju, który do dnia dzisiejszego słynie z ich produkcji. Dziś perfumy to sposób na wyrażenie siebie, swoich uczuć i marzeń. Zapach towarzyszy nam każdego dnia przywołując najdalsze wspomnienia, przypominając bliskich lub szczególne wydarzenia naszego życia.

Perfumy dobrej jakości tworzą aurę pożądania i luksusu. Codzienne używanie perfum to nie tylko nawyk estetyczny ale cała historia kultury życia społecznego. Pomysł powstania Livioon zrodził się kilka lat temu podczas pobytu w Prowansji, której obszar charakteryzuje ogromny wybór roślin stanowiących składniki do tworzenia kompozycji zapachowych.

Tak jak wcześniej wspomniałam rejestracja w firmie Livioon nie wiąże się z żadnym obowiązkiem zamawiania produktów. Jednak rejestrując się, zdobywają Państwo wiele przywilejów:

- 30% rabat na wszystkie produkty niezależnie od wielkości zamówienia (zamawiając nawet 1 szt. przysługuje rabat)
- dostęp na comiesięcznych konkursów i promocji
- zapisując się i składając pierwsze zamówienie na 3 perfumy jest dodatkowy rabat 50% (rabat do wykorzystania tylko podczas rejestracji)
- przy większych zamówieniach dodatkowe rabaty zależne od wyrobionego obrotu punktowego (dokładniej jest to wytłumaczone pod tym linkiem.....)
- zestaw startowy z wszystkim próbkami zapachów (można wąchać, testować i pokazywać innym)
- dodatkowe profity jeżeli, kolejna osoba zapisze się do Livioon z Państwa polecenia
- wsparcie moje jak i innych menedżerów z Livioon
- każdy zapis z mojego linka potwierdzony opłaconym zamówieniem dodatkowo nagradzam wybranym przez Państwa zapachem (bonusowy zapach proszę podać mi bezpośrednio na adres mailowy novaty@novaty.pl lub telefonicznie pod nr 796810443) 

Jak wygląda rejestracja?

1. Zarejestrować mogę Państwa ja lub poprzez ten link: https://pl000268.livioon.com/, klikając następnie przycisk "Dołącz do nas".

2. W zakładce "Szczegóły konta" podajemy następujące dane:

- swój email
- login (podajemy login wybrany przez siebie, login można w późniejszym czasie zmienić, będzie służył do logowania
- hasło (proszę zapamiętać hasło, gdyż będzie potrzebne do logowania)
- imię
- nazwisko (można zaznaczyć pole "Ukryj dane osobowe" wtedy nie będą one widoczne dla nikogo z grupy)
- płeć
- sponsor: Sylwia Andrzejewska (PL000268) (pole to powinno być już wypełnione, jeżeli nie jest bardzo proszę o wpisanie tam mojego imienia i nazwiska oraz nr PL000268)
- adres zamieszkania lub zameldowania
- telefon komórkowy
- dane do rozliczeń:
   - brak działalności gospodarczej, lub
   - działalność gospodarcza (wypełniamy wtedy niezbędne dane)
- zapoznanie się z Warunkami współpracy, Regulaminem sklepu internetowego oraz Planem marketingowym i zaznaczenie odpowiednich pól

3. Zakładka Starter Kit:

- wybieramy jeden ze starterów:
   - MePerfect
   - Professional
   - Supervisor
   - Premium

4. Dodatki do zestawu:

- tu możemy wybrać 3 dowolne zapachy z 50% rabatem od ceny dystrybutora (proszę pamiętać, że tylko w tym momencie można zamówić te perfumy)

5. Zamówienie

- w tym kroku sprawdzamy czy wszystko zgadza się w naszym zamówieniu, oraz czy dane do wysyłki są prawidłowe

6. Sposób wysyłki i płatności:

- metoda płatności (gotówka, przelew tradycyjny, płatność z PayU, za pobraniem)
- metoda wysyłki (kurier DPD, kurier Inpost, paczkomaty Inpost)

7. Podsumowanie:

Jeżeli wszystkie dane są prawidłowe wciskamy przycisk "Zarejestruj się". 

Gratuluję! Odbierz maila z potwierdzeniem założenia konta w Livioon i ciesz się 30% rabatem!

Jeżeli chcesz zawsze możesz zapraszać innych do współpracy i mieć z tego dodatkowe korzyści. Nie bój się pytać, jestem tutaj po to by wszystko wyjaśnić.

Życzę dużo sukcesów :)

 

-  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl